KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14413398
nr 1441 3398
Tycho Ödberg
(1865-1943), Sverige
Signerad, daterad 1927, "Möja". Akvarell, bildmått: 27x37cm, yttermått inklusive ram: 32x43cm
Tycho Ödberg, svensk bildkonstnär född 1865, död 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:34:01
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr